Gry z motocyklami

 

Każdy czego innego oczekuje od gier. Jeden chce móc w nich pomyśleć, rozwiązywać zagadki, tworzyć strategię, inny będzie wolał wypróbować swoją zręczność, a ktoś jeszcze inny szuka rozrywki w wypełnianiu misji w grach RPG. Raczej nie ma osób, które by ciągle oczekiwały od gier tego samego. To się zmienia. Czasem chce się pomyśleć przy grze, a czasem chodzi o to, by poczuć adrenalinę. Emocje to to czego często oczekuje się od gier. I choć w zasadzie wszystkie ich choć trochę dostarczają, nawet pasjanse czy szachy, to gry takie jak gry wyścigowe wyzwalają je w dużym stopniu. Dlatego jak ktoś chce poczuć dreszczyk adrenaliny, to nie sięga po pasjans, ale po jedną ze swoich ulubionych wyścigówek. Nie trzeba się zresztą ograniczać tylko do zestawu swoich ulubionych gier.

 

Warto poznawać i inne gry jak na przykład gry motocyklowe, tak wiele ich przecież jest, a może się okazać, że szybko inna stanie się najbardziej ulubioną, czyli chociażby wywołującą o wiele więcej emocji. Wyścigówki są emocjonujące ponieważ opierają się na rywalizacji, na dążeniu, aby być jak najlepszym, a właściwie nie tyle jak najlepszym, ale lepszym od innych. Poziom adrenaliny zwiększa się także dlatego, że gra toczy się bardzo szybko, a przy tym trzeba uważać, żeby np. nie uszkodzić swojego pięknego szybkiego auta próbując wymijać inne. Są oczywiście bardzo różne gry wyścigowe, wiele zawiera też elementy, jakie można uznać za strategię, bo kupuje się i naprawia auta, tuninguje je.

 

Różne są scenerie wyścigów, różne dodatkowe zasady, tak więc wybierać jest w czym. Emocji w każdej wyścigówce nie powinno jednak zabraknąć. Można się tylko zastanawiać, po co je zwiększać grając w gry motocyklowe ,czy gry samochodowe, ale odpowiedzi trudno szukać. Chęć dodania życiu dreszczyku emocji istniała w człowieku od zawsze. Jest ona typowa i dla mężczyzn i dla kobiet, które także grają w wyścigówki. Gry te traktowane są jako typowo męska zabawa, ale to nie do końca prawda, bo i kobiety grają w nie często. Choć przyznać trzeba, że miłośnikami samochodów, a to główna grupa osób grających w te gry, są z reguły mężczyźni.

 

Emocje w grach z motorami, czyli jak zwiększyć poziom adrenaliny